Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... OUG nr. 36/2011 - venit de completare?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

OUG nr. 36/2011 - venit de completare?

Buna ziua.Am o scurta intrebare:care sunt societatile la care se va aplica OUG 36/2011?
Intrati pe
[ link extern ]
si cautati in anexele la OUG 116/2006 sa vedeti daca se afla acolo si unitatea dvs.
Eu am cautat-o si nu este.