Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Procuror
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Procuror

Cam cat castiga in medie un procuror?
;) credeti ca e relevant ? noi credem ca nu...:confused:
Pai depinde de unde, de functie, samd.
Oricum mai mult decat un ofiter din politie, armata, pompieri, etc.
Intre 3.000-12.000 lei net. Asta acuma, ca in 2008 aveau intre 5.000-20.000 lei cu sporuri si prime; numai prima de vacanta era peste 5.000 lei.
amcteam, utilizator
Daca nu e relevant, nu va obositi sa postati mesaje. Inca un lucru, nu asimilati opinia dumneavoastra subiectiva cu parerea generala a acestui forum; domnul/doamna amcteam s-a incumetat sa-mi ofere un raspuns si ii multumesc pentru asta.
Imanent, utilizator
Uitati-va pe declaratia de avere a unui procuror, la venituri si o sa va dati seama.
Castiga mai mult decat un ofiter de politie si munceste muuuult mai putin....ba parte din actele pe care le face sun copiate de la gabori...ce vrei mai mult??