Forum Discuţii juridice Traduceri Vã invitãm sã propuneþi un moderator pentru ...
Discuție deschisă în Traduceri

Vã invitãm sã propuneþi un moderator pentru forumul de traduceri

Buna ziua,

Ne-ar interesa sa propuneti inca unul sau doi moderatori pentru forumul de traduceri. Ar fi excelent daca moderatorii propusi ar avea activitate constanta in forum si daca ar fi traducatori de profesie.

Ideea este ca ne dorim sa dezvoltam aceasta sectiune, poate si cu anumite facilitati asociate ei si am astepta idei si propuneri din partea dumneavoastra cu privire la acest lucru. Un moderator specializat ar putea centraliza si canaliza spre administratori ideile interesante, pe care sa le si punem in practica.

Multumesc anticipat.
Multumesc mult, Gabrielle Monique, dar postasem mult mai demult acordul meu cu propunerea, si cand m-am uitat acum nu mi-am vazut acel 1000%.
Vroiam doar sa se stie ca sunt si eu pentru ...
Laura Ciobeica, moderator
Iti multumesc si eu !
:vishenka: