Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... pfa donatii
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

pfa donatii

Buna ziua! Va rog frumos sa imi spuneti si mie daca o PFA poate primi donatii? dar un SRL, SA, etc?
Va multumesc
Chiar asa, nimeni nu poate sa imi spuna..............................:(