Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... dari catre stat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

dari catre stat

buna ziua! daca nu am lucrat doua luni de zile,apoi m-am angajat,pot plati ,pe lunile nelucrate,darile catre stat,pentru a nu mai avea liber in cartea de munca?
Numai daca aveti contract de asigurare incheiat cu Casa de Pensii...