Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Ghid fiscal pentru asociatiile de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Ghid fiscal pentru asociatiile de proprietari

Intr-un articol recent, AvocatNet.ro iti spune care sunt principalele obligatii fiscale care revin asociatiilor de proprietari. Articolul contine informatii utile cu privire la: inregistrarea fiscala a asociatiilor de proprietari, conducerea evidentelor contabile si fiscale, obligatiile fiscale ale asociatiilor de proprietari pentru veniturile acordate persoanelor fizice, depunerea situatiilor financiare anuale, sanctiuni:

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/art...

www.avocatnet.ro/content/art...

Multumiri pentru material! Deosebit de util mai ales celor noi in activitati legate de asociatiile de proprietari.