Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Articole interesante
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Articole interesante

Am observat ca nu este deschisa nici o discutie pe aceasta tema, asa ca am facut-o eu.

Astazi mi s-a parut interesant articolul scris in Dilema veche de Adrian Cioroianu:
[ link extern ]
Codul slugarnologic, cel mai bun banc cu avocati - un articol ce trebuie citit si de ce nu, analizat.
[ link extern ]
O fi banc ? Mai de graba, nu.