Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... detasare in EU
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

detasare in EU

daca o firma din Romania detine certificatul de Agent de Munca Temporara, are dreptul de a detasa in EU toti angajatii?
Da, are posibilitatea de a detasa toti salariatii in UE ...
Mesaje reeditate
@ anaglock
Data post: Miercuri, 10 August 2011, 21:05
Subiect: detasare in EU

Firma din Romania care poseda certificatul de agent de munca temporara are dreptul de a detasa toti angajatii sai in UE?
multumesc mult celor care pot sa-mi raspunda!

@ barnea
Data post: Joi, 11 August 2011, 14:11

Veti gasi raspunsul revazand si analizand clauzele contractuale pe care le-ati semnat cu angajatorul

:offtopic: Interventie moderator
@ anaglock

Nu mai deschideti mai multe topicuri cu aceeasi problema .Este o incalcare a Regulamentului de postare pe Forum.