avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 633 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... detasare in EU
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

detasare in EU

daca o firma din Romania detine certificatul de Agent de Munca Temporara, are dreptul de a detasa in EU toti angajatii?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:05, 11 August 2011
Da, are posibilitatea de a detasa toti salariatii in UE ...
Mesaje reeditate
@ anaglock
Data post: Miercuri, 10 August 2011, 21:05
Subiect: detasare in EU


Firma din Romania care poseda certificatul de agent de munca temporara are dreptul de a detasa toti angajatii sai in UE?
multumesc mult celor care pot sa-mi raspunda!

@ barnea
Data post: Joi, 11 August 2011, 14:11


Veti gasi raspunsul revazand si analizand clauzele contractuale pe care le-ati semnat cu angajatorul

:offtopic: Interventie moderator
@ anaglock

Nu mai deschideti mai multe topicuri cu aceeasi problema .Este o incalcare a Regulamentului de postare pe Forum.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Judecatori adriana_15 adriana_15 buna seara.as vrea sa stiu cand iau judecatorii vacanta si cat dureaza.multumesc. (vezi toată discuția)
Contract de munca aledical aledical Va rog sa ma ajutati in cazul meu; daca am un dosar penal pe rol si fostul angajator dupa 1 an si 4 luni mi-a suspendat cm cu art 52 aliniat1 litera c eu ma ... (vezi toată discuția)
Drum de servitute gabisor12 gabisor12 In anul 1995 prin sentinta ne-a fst instituit un drum de servitute ia in urma cu 3 ani un unchi a construit o casa si drumul nostru de servitute trebuia sa ... (vezi toată discuția)