avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 561 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 cod caen 4729 COMERT CU AMANUNTUL AL ALTOR PRODUSE ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

cod caen 4729 COMERT CU AMANUNTUL AL ALTOR PRODUSE ALIMENTARE IN MAGAZINE SPECIALIZATE

Buna ziua..
Am un Srl-d cu cod caen 4729...pot deschide un fast food cu acest cod?
Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: gargamella , utilizator 13:51, 13 August 2011
Nu merge.
Activitatea de fast-food intra la cod CAEN 5610 restaurante, vedeti si aici:
[ link extern ]
Multumesc ptr raspuns! Si as putea modifica ceva la actul constitutiv si sa bag codul ptr restaurante, stiu ca la Srl-d nu am voie mai mult de 4 coduri, dar sa schimb unul si sa il bag pe asta ptr fast food! MULTUMESC ANTICIPAT .....

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod(uri) caen pentru fast-food sau clatitarie? ElenaComanescu ElenaComanescu Buna ziua, Doresc sa imi deschid o intreprindere mica care sa se axeze pe producerea si comercializarea clatitelor dar la acestea sa pot vinde si un suc, o ... (vezi toată discuția)
Srld obiect de activitate animis animis Buna ziua, Un SRL_D poate sa aiba ca obiect principal de activitate 4711? Intreb acest lucru deoarece am vazut ca in lege se specifica faptul ca nu poti avea ... (vezi toată discuția)
Schimbare domeniu de activitate(cod caen) vasi49 vasi49 Buna seara,sunt din Bucuresti,am un SRL ,avand ca si activitate principala -prepararea de pizze si paste -,cu livrare numai pentru acasa.Functionez din 1993 si ... (vezi toată discuția)