Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 cod caen 4729 COMERT CU AMANUNTUL AL ALTOR PRODUSE ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

cod caen 4729 COMERT CU AMANUNTUL AL ALTOR PRODUSE ALIMENTARE IN MAGAZINE SPECIALIZATE

Buna ziua..
Am un Srl-d cu cod caen 4729...pot deschide un fast food cu acest cod?
Va multumesc!
Nu merge.
Activitatea de fast-food intra la cod CAEN 5610 restaurante, vedeti si aici:
[ link extern ]
Multumesc ptr raspuns! Si as putea modifica ceva la actul constitutiv si sa bag codul ptr restaurante, stiu ca la Srl-d nu am voie mai mult de 4 coduri, dar sa schimb unul si sa il bag pe asta ptr fast food! MULTUMESC ANTICIPAT .....