Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal modificat 16.08.2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal modificat 16.08.2011

Imi spune si mie cineva, va rog, cum se genereaza fisierul xml in noua forma de revisal?
In Manualul de utilizare la sectiunea Contracte- Inregistrare contract se specifica :
"In ecran se completeaza urmatoarele informatii:
- Data la care produce efecte: se selecteaza din controlul de data calendaristica data la care se introduc datele."

Ajutooooorrrrr

Am introdus datele firmei si datele salariatului.
M-am dus la Instrumente - Export angajator - a facut salvarea unde am dorit eu - mi-a salvat un folder cu denumire firma, cui, data....
Acum cand am vrut sa transmit online.... problem: Am intrat pe site - m-am logat si cand am dat incarcare registru - aceasta e denumire sub care s-a salvat din program Revisal.db, dau preluare registru si ... da eroare de conecsiune (The connection was reset. The connection to the server was reset while the page was loading), am incercat si de pe alt calculator si mesajul a fost: 413 Request Entity Too Large

Salvarea se face corect ???
Oare nu le merge site-ul ??? Sau problema este la mine ???
exportul de date se face de la generare registru,fisierul trebuie sa aiba terminatia rvs.,
alegeti din pagina itm online revisal hg500 pt transmitere
alexandra24 a scris:

exportul de date se face de la generare registru,fisierul trebuie sa aiba terminatia rvs.,
alegeti din pagina itm online revisal hg500 pt transmitere

Uraaaaaaa
Multumesc mult de tot