Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... export revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

export revisal

Nu se poate face exportul din versiunea noua a revisalului. Daca a reusit cineva va rog sa ne explice si noua.
Multumesc.
Asa e.
La Raport Preluari ai toate incarcarile si toate au un cod de incarcare sub forma:
Detalii preluare cu codul 20110829_24_1_XXX_684132930 din data 29/08/2011 13:29:30
Aceasta e confirmarea ca a-ti depus.
Cand dati click pe ea se deschide o fereastra si puteti vizualiza cim-urile d-stra.
Am urmat intocmai pasii pentru export dar imi da eroare . Este vreun program pe care eu nu il am in calculator? mentionez ca am calculator nou si cu Windous 7. Sa fie asta cauza?
Varianta noua a REVISAL-ului functioneaza pe Windows 7 ... eu am instalat pe calc acest sitem de operare si functioneaza desul de bine REVISAL-ul pe el ...

Ce scrie in acea eroare ?
Access to the path 'C:Program FilesTeamNetReviSal HG500-2011S.C. PAL&MAG S.R.L. 22476570 September 01 2011 07_54_18 ExportRegistru.xml.pcs' is denied.
Vizualizare confirmarii este pasul final? Nu se mai transmite nimic? Multumesc.