avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 154 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... export revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

export revisal

Nu se poate face exportul din versiunea noua a revisalului. Daca a reusit cineva va rog sa ne explice si noua.
Multumesc.
Cel mai recent răspuns: DiaD , utilizator 19:19, 16 Septembrie 2011
Asa e.
La Raport Preluari ai toate incarcarile si toate au un cod de incarcare sub forma:
Detalii preluare cu codul 20110829_24_1_XXX_684132930 din data 29/08/2011 13:29:30
Aceasta e confirmarea ca a-ti depus.
Cand dati click pe ea se deschide o fereastra si puteti vizualiza cim-urile d-stra.
Am urmat intocmai pasii pentru export dar imi da eroare . Este vreun program pe care eu nu il am in calculator? mentionez ca am calculator nou si cu Windous 7. Sa fie asta cauza?
Varianta noua a REVISAL-ului functioneaza pe Windows 7 ... eu am instalat pe calc acest sitem de operare si functioneaza desul de bine REVISAL-ul pe el ...

Ce scrie in acea eroare ?
Access to the path 'C:Program FilesTeamNetReviSal HG500-2011S.C. PAL&MAG S.R.L. 22476570 September 01 2011 07_54_18 ExportRegistru.xml.pcs' is denied.
Vizualizare confirmarii este pasul final? Nu se mai transmite nimic? Multumesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Transmitere date noul revisal neculamanuela neculamanuela Am introdus angajatii in noul revisal , dar nu stiu cum sa ii transmit la itm. Va rog mult daca ma puteti ajuta sa imi spuneti cum sa ii transmit corect! Va ... (vezi toată discuția)
Revisal modificat 16.08.2011 Irmuresan Irmuresan Imi spune si mie cineva, va rog, cum se genereaza fisierul xml in noua forma de revisal? (vezi toată discuția)
Revisal nou avram florina avram florina Help! [Editat] Nu pot sa export din revisalul nou informatia xml pentru a o putea incarca in sistemul online ITM. Imi da urmatoarea eroare: Access to the path ... (vezi toată discuția)