Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Inca o slujba
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Inca o slujba

Daca lucrez ca jurist de 6 luni cu jumatate de norma,as mai putea lucra undeva cu contract de colaborare dar fara nici o legatura cu domeniul juridic?
Va puteti angaja si in alta parte pe alt post, ca doar n-o sa duceti Colegiului Consilierilor Juridici noul tau CIM si ei sigur nu au activitati de spionaj, eventual sa nu spuneti altor colegi inscrisi la CCJ.
PERESCU ANDREEA, Consilier juridic