Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene pentru infiintare agentie resurse ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene pentru infiintare agentie resurse umane

Stiti cumva unde mai exact trebuie sa intreb daca exista subventii acordate de Fondul European pentru infiintarea unei agentii de resurse umane?
pentru infiintare nu se acorda decat prin programul SRL-D.
ca sa accesati fonduri europene in domeniul RU trebuie sa aveti firma infiintata,acreditata CNFPA si sa gasiti in programul POSDRU axa pe care doriti sa accesati fondurile