Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri nerambursabile pentru organizare cursuri de ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri nerambursabile pentru organizare cursuri de pregatire profesionala

Buna ziua,
Un SRL poate accesa fonduri nerambursabile pentru a organiza cursuri de pregatire profesionala? ce conditii trebuie sa indeplineasca si daca sunt asemenea fonduri pentru anul 2012.
Va multumesc pentru raspuns.
Pentru aputea activa in domeniul formarii profesionale trebuie sa fiti certificat in acest sens de CNFPA ca furnizor .
[ link extern ] /
Programul prin care se pot accesa fonduri europene este POSDRU, cel mai controversat program, si inca nu sunt informatii privind finantarile si lansarile de programe.
Gasiti detalii:
[ link extern ]