Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal nou
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal nou

Buna ziua !
Am ajuns la transmitere registru, si nu stiu de ce primesc mesajul cum ca folderul este gol ?!?
Are legatura cu acea terminatie ? rvs versus xml ? Nu stiu ce sa maifac, am incercat de 8 ori si .... degeaba !!
Ati generat fisierul .rvs care trebuie transmis ? ... versiunea noua a REVISAL-ului creaza fisiere de forma .rvs ....xml este structura fisierelor generate de versiunea veche a Revisal-ului.