Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general semnatura electronica
Discuție deschisă în Contabilitate în general

semnatura electronica

Buna ziua,
De curand m-am casatorit si implicit mi-am schimbat si numele,in prezent sunt contabila la o societate si mi-am luat semnatura electronica de la DIGISIGN pe vechiul nume(acum 3 luni nu eram inca casatorita),am intrebat la DIGISIGN si mi-au zis ca din partea lor nu este nici o problema daca nu modific numele dar credeti ca voi intampina probleme la ANAF ?
Multumesc mult!
Cu siguranta nu veti intampina probleme, se poate face dovada schimbarii numelui in baza certificatului de casatorie.