Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Atribut Fiscal
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Atribut Fiscal

Buna ziua,
Cum aflu ce firme sunt platitoare de tva ?
Dupa declaratia de mentiune din vectorul fiscal 010
Multumesc, dar ma intereseaza pentru facturare, nu am de unde sa le vad la circa 300 de clienti decl. 010.
Pe situl mfinante.ro , in dreapta jos la fereastra ''Agenti economici'' gasiti ''informatii fiscale si bilanturi''..intrati, introduceti codul fiscal al societatii si vi se afiseaza toate datele de identificare - inclusiv pt TVA.
Multumesc!
Aveti aici link-ul:
[ link extern ]