Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... sucursala asociatie
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

sucursala asociatie

Buna ziua
De unde pot afla daca o anumita asociatie are sucursala in judetul meu? ca am inteles ca sucursalele nu sunt inregistrate in registrul asociatiilor si fundatiilor
Sucursalele nu sunt inregistrate in Registrul asociatiilor si fundatiilor .... daca doriti sa aflati puteti intreba la Asociatia - mama, daca are sau nu sucursala in judetul dvs.
Multumesc pentru raspuns ;)