Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Ajutorul pentru caldura
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Ajutorul pentru caldura

Buna ziua.Am si eu o mica nelamurire:vreau sa-mi depun actele pt.subventia la caldura si nu stiu daca beneficiez sau daca are vreo legatura cu faptul ca fratele meu,care nu locuieste cu mine,m-a pus imputernicit la un depozit bancar de-al lui.
Trebuie cumva sa renunt la calitatea de impternicit sau n-are nici o legatura cu actele pt.depunere la subventia de caldura?
Nu are nicio legatura. Nu mentionati in formulare ca aveti conturi bancare.. banii din contul fratelui nu-s ai dvs, sunteti doar imputernicit