Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate unde gasesc timbre judiciare?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

unde gasesc timbre judiciare?

Am cautat la f multe oficii postale dar nu e chip sa gasesc un timbru judiciar.
Asa am patit si asta vara, pana la urma am gasit
daca stiam luam mai multe
Stie cineva unde as putea gasi?
De ce nu se gaseste? am inteles ca Ministerul Justitiei le tipareste.
De ce mai trebuie si un rahat de timbru (scuzati expresia) pe langa taxa judiciara?
Care e solutia daca nu voi gasi?

multumesc mult
Doar in Bucuresti e problema asta, in alte orase nu. Are sigur avocatul timbre:)
Incercati la oficiul postal din interiorul Tribunalului Bucuresti, acolo am gasit eu acum cateva zile.