Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Ordonanta 30/2011
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Ordonanta 30/2011

Ordonanta 30/2011, referitor la reducerea majorarilor si penalitatilor de intarziere, se aplica si la casa de asigurari de sanatate si la casa de pensii sau doar la datoriile catre ANAF?
Este vorba despre dobinzi si penalitati accesorii aferente obligatiilor fiscale principale restante la data de 31 august 2011, deci cele de la ANAF.