Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... onorariu avocati
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

onorariu avocati

va rog sa-mi spuneti care mai sunt onorariile avocatilor si ce e inclus in pretul respectiv
Vi s-a raspuns mai mult decat punctual, dar se pare ca nu aveti atata inteligenta pe cat am sperat noi!! Chiar sunteti impertinenta!! Asadar, sa recapitulam: vi s-a cerut atat pentru ca ATATA FACE!!!! si ati mai prins si REDUCERE!! Poate ca asa o sa pricepeti.
Se poate trai fara avocati, dar uite ca asa se face ca atunci cand NU se mai poate trai, sau nu se mai poate deslusi traiul apelati la noi.
As vrea sa va intreb, tot asa, in termeni populari: da de carnat, cartofi, tigari si bautura aveti bani?? Ca si alea, culmea, au un pret, si atata costa- si nu negociati sau nu va simtiti "inselati"!
Iar daca aveti studii universitare, asa cum sustineti, si castigati 700 lei in 2 luni, v-as intreba... cu ce va "ocupati"??
Si v-as mai intreba: daca sunteti atat de inteligenta, ca v-ati fi reprezentat singura, de ce apelati la acest forum??
Nu se crede nimeni buricul pamantului, colegii v-au raspuns cat se poate de oportun si corect, insa i-ati jignit cum ati putut mai mult!!
Sa va fie rusine!!
:offtopic: :rtfm: Interventie moderator
Cred ca este timpul sa puneti capat discutiilor offtopic si atacurilor la persoana.
Pe forumul Avocatnet se discuta ideea si nu persoana.
Daca o persoana v-a nemultumit si doriti sa porniti o discutie pe aceasta tema, puteti sa faci acest lucru si fara un atac la persoana, civilizat si argumentat. Chiar daca persoana respectiva a avut / are o atitudine reprobabila, nu se justifica un comportament jignitor la adresa ei.