Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REVENIRE DIN CCC
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REVENIRE DIN CCC

Buna ziua
Incepand cu 02.02. 2012 se termina cei 2 ani de CCC intrebarea mea ar fii urmatoarea: Primul salariu pe care il voi primi cum se va calcula??? eu am intrat in co inainte de taierile cu 25%!!!!!!!!! Mentionez k lucrez in invatamant!!! Ma poate lamuri si pe mine cineva???..va multumesc
deci e la alegerea cui pana la urma??? cine hotaraste daca eu mai primesc acest spor???...
va multumescmult si insanatosire grabnica
Nu cred ca este la alegere, intrucat prioritate au normele speciale - Legea nr.63/2011.