Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere 2012
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere 2012

Buna ziua tuturor... Sunt noua pe acest forum, si am si eu câteva întrebări: as dori sa știu cand va avea loc examenul din 2012 pt intrarea in avocatura... Avocat stagiar si care sunt demersurile in acest sens.daca mă poate ajuta cineva ii rămân recunoscatoare:D.
Multumesc frumos!!!