Forum Bani şi Afaceri ... Tedinţe imobiliare Programul Prima Casa - trebuie sa fii casatorit ca sa ...
Discuție deschisă în Tedinţe imobiliare

Programul Prima Casa - trebuie sa fii casatorit ca sa beneficiezi de credit?

as dori sa stiu daca prin programul prima casa trebuie sa fi casatori sa poti cumpara un apartament?va multumesc
Nu :)

Acestea sunt conditiile generale:
[ link extern ]

De asemenea, banca de la care veti cere creditul va aplica propriile norme la analiza dosarului dvs. - unele banci sunt mai restrictive, altele mai permisive.