Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa Poluare 2012
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa Poluare 2012

Buna Ziua
Pentru o masina din dec 2006 pe care am achizitionat-o in dec 2006 in leasing si pentru care se termina leasingul in ian 2012 motor 1461 cm3, diesel, euro3, 124 co2
se plateste taxa de poluare in 2012 si cat anume?
Conform noii legi ve-ti plati taxa .Singura dvs posibilitatea ar fi sa incercati sa o inmatriculati pe numele dvs pana pe 15.01.2012 cand probabil va intra in vigoare noua lege.