Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării finantare deschidere firma
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

finantare deschidere firma

ce posibilitati am de a-mi deschide o firma, in conditiile in care nu dispun de capital de investitii? exista oferte de creditare/finantare o idee?
am sub 35 de ani, dar s-au sistat finantarile de la buget..ma gandeam daca bancile au astfel de oferte.
multumesc pentru raspuns!
Programul pentru stimularea infiintarii si dezvoltarii microintreprinderilor de catre intreprinzatorii tineri va fi activ incepand cu data de 15.02.2012.
Daca aveti sub 35 de ani, va puteti incerca norocul infiintand o S.R.L.- D si sa aplicati la acest program
.
[ link extern ] /
Agentia Nationala pentru Implementarea Proiectelor si programelor pentru IMM-uri a anuntat recent ca aplicatia de inscriere online a planurilor de afaceri in cadrul Programului pentru stimularea infiintarii si dezvoltarii microintreprinderilor de catre intreprinzatorii tineri va fi din nou disponibila pe site - incepand cu data de 15 februarie, ora 10.00.

Mai multe informatii aici:
www.avocatnet.ro/content/art...