Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... am platit ca girant; imi pot recupera banii de la ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

am platit ca girant; imi pot recupera banii de la titular?

Buna, as vrea sa ma ajute cineva daca e posibil. In urma cu doi ani am fost girant la cineva si nici in momentul de fata nu mi-am recuperat banii. Ce sa fac, pot sa merg in instanta ?
gi-jane2, moderator
Dar firmele de tip C.A.R. pot apela la firme de recuperare? Sau doar bancile? Sunt dispusa eu, ca girant care este in stare sa piarda mult mai mult, costurile necesare.