Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... recuperare drepturi salariale
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

recuperare drepturi salariale

Daca dau in judecata o societate pentru recuperarea drepturilor salariale ,sunt scutita de plata taxelor judiciare de timbru?Multumesc
Actiunile ce au ca obiect litigii de munca sunt scutite de plata taxei de timbru. Nu trebuie sa achitati nicio taxa pentru a va recupera drepturile banesti.