Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa de poluare platita in 2009, o mai pot recupera ?
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa de poluare platita in 2009, o mai pot recupera ?

in 2009am platit o taxa la finante am auzit ca sa dat o lege ca se dau banii inapoi am depus toate actele la ANF si a veni prin posta acel raspuns cu suma care am platito ce mai trebuie sa fac in continuare?
~ Conținut șters la cerere ~