Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Declaratia 112
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Declaratia 112

Un PFA care nu plateste decat impozit pe venit si contributia la sanatate,fiind pensionar de la stat ,si care nu are angajati treduie sa depuna declaratia 112
Formularul 112 se depune de catre persoanele fizice si juridice care au calitatea de angajator.
Nu trebuie sa depuneti declaratia 112.
Multumesc