Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Meseria de administator imobile
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Meseria de administator imobile

Buna ziua

Urmez un curs pt obtinerea atestatului de administrator imobile . Pot sa-mi constitui firma mea sau pot fi doar angajat ?
multumesc
Va puteti constitui atat propria firma cat si varianta unui pfa.
Dupa obtinerea atestatului de prestare a responsabilitatii de administrator de imobil analizati cu responsabilitate obligatiile fiscale distincte aferente fiecarei forme de prestare a activitatii si optati pentru varianta care corespunde intereselor dvs