Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... CERTSING prelungire vreau pareri specializate
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

CERTSING prelungire vreau pareri specializate

am instalat internet explorer la cererea lor, eu folosesc mozila asa m am obisnuit si atentie surpriza INTERNET EXPLORER nu mi recunoaste TOCHEN nu mi cere parola am pierdut 12 ore ca sa constat avand un alt laptop care foloseste si mozila si internet explorer ca deschizand linlul lui CERTSING de prelungire cu MOZILA ma intreaba parola la TOKEN, dar cu internet explorer nu in acest caz am pierdut TERMENUL de prelungire? CINE a mai facut prelungire ii recomnad sa o cafa si cu 10 zile mai dvrema sa nu aiba surprize, ce ciudata INTERNET EXPLORE nu recunoaste TOKENUL si MOZILA da !
de curand eu si colega mea ne-am prelungit certificatul la certsign. da.
mi-ar fi convenit sa nu fie nevoie sa depunem alte documente, ca mai pierzi timp si cu alea. insa legea semnaturii electronice presupune urmarirea unor pasi specifici care genereaza anumite dificultati, dar daca urmezi ghidurile cu atentie, ajungi unde trebuie.