Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... bani la banca
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

bani la banca

buna ziua
Impreuna cu sotia am strans o suma modica de bani pentru viitorul fiului nostru in varsta de 9ani. Am vrea sa o punem la banca pe numele unuia dintre noi si cu drept de retragere a titularului si a fiului cand va implinii varsta de 18 ani
Respctos va rog sa imi spuneti daca se poate.

va multumesc
adriano2001, utilizator
Sigur se poate. Sunt chiar produse de economisire in acest sens, pt copii. Mergeti la banca si aflati mai multe detalii. Nu vreau sa fac reclama unei anumirte banci...