Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Vector fiscal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Vector fiscal

Buna ziua,
Am depus 010 in ianuarie pentru transmiterea declaratiei 300 de la luna la trimestru.
Am intrat in site-ul ANAF la dosare fiscale si am observat ca nu mi s-a schimbat vectorul fiscal. Cum depun decl. 300 ?
Multumesc!
luati legatura cu cei de la anaf de unde apartineti de la vectorul fiscal, si lamuriti problema, probabil nu au reusit sa actualizeze.