avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 683 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Vector fiscal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Vector fiscal

Buna ziua,
Am depus 010 in ianuarie pentru transmiterea declaratiei 300 de la luna la trimestru.
Am intrat in site-ul ANAF la dosare fiscale si am observat ca nu mi s-a schimbat vectorul fiscal. Cum depun decl. 300 ?
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Popa Adrian , Contabil 15:36, 22 Februarie 2012
luati legatura cu cei de la anaf de unde apartineti de la vectorul fiscal, si lamuriti problema, probabil nu au reusit sa actualizeze.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cifra de afaceri thumper thumper Daca am o societate infiintata in 2005, microintreprindere, platit. de tva, in ian. 2007 am completat decl. 010 unde am bifat toate contributiile (imp., asig. ... (vezi toată discuția)
Contracte de munca pentru angajatii unei asociatii de proprietari leuca_luminita leuca_luminita Buna seara! Va rog sa ma lamuriti si pe mine: o asociatie de proprietari cum plateste femeia de serviciu si administratorul? In logica mea ar trebui sa aibe ... (vezi toată discuția)
Infiintare firma - microintreprindere monicaVna monicaVna Buna ziua Am mare nevoie de cateva sfaturi. Urmeaza sa infiintez o firma pentru magazin online , ce va fi microintreprindere ( indeplineste conditiile ... (vezi toată discuția)