Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... vaccin antipoliomielitic
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

vaccin antipoliomielitic

Buna ziua
Va rog sa imi spuneti sub ce forma pot refuza vaccinul ("obligatoriu") antipoliomielitic care vor sa-l faca copilului la scoala.

Va multumesc
dati o declaratie in care scrieti ca nu sunteti de acord. aveti un model in link
[ link extern ] /