Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Fisa evaluare functionari publici si contractuali 2012
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Fisa evaluare functionari publici si contractuali 2012

Va rog daca se poate sa ma ajutati cu modele de fise de evaluare functionari publici si personal contractual. Va multumesc

Fiecare Minister are elaborat un Ordin privind criteriile de evaluare a performanţelor profesionale individuale pentru personalul contractual din cadrul aparatului propriu ...

De asemenea, exista Hotararea Guvernului nr. 611/2008 pentru aprobarea normelor privind organizarea si dezvoltarea carierei functionarilor publici
[ link extern ] /