Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general lichidare si avans
Discuție deschisă în Contabilitate în general

lichidare si avans

buna ziua,va rog sa ma ajutati cu un raspuns concret.daca pe contractul unui angajat cu perioada nedeterminata am trecut ca ii se da salariul pe 30 ale fiecarei luni,trebuie sa modific acum in revisal ,daca vreau sa ii dau ,avans si lichidare?
Nu dar trebuie facut un act aditional.