avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 501 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general lichidare si avans
Discuție deschisă în Contabilitate în general

lichidare si avans

buna ziua,va rog sa ma ajutati cu un raspuns concret.daca pe contractul unui angajat cu perioada nedeterminata am trecut ca ii se da salariul pe 30 ale fiecarei luni,trebuie sa modific acum in revisal ,daca vreau sa ii dau ,avans si lichidare?
Cel mai recent răspuns: George Moraru , Consultant fiscal 18:26, 29 Februarie 2012
Nu dar trebuie facut un act aditional.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revisal probleme dumi32 dumi32 Am urmatoarea problema in ceea ce priveste programul Revisal si poate ma puteti ajuta cu un sfat, daca in Revisal au fost introduse contractele pe perioada ... (vezi toată discuția)
Act aditional contract munca - plata salariului lidiao lidiao Vreau sa dau angajatiilor avans si lichidare, dar in contractele de munca initiale nu am specificat acest lucru salarrile luandu-se odata pe luna. Ulterior ... (vezi toată discuția)
Incheiere act aditional/transmitere revisal AlexMoon AlexMoon Buna ziua, Va rog sa ma ajutati intr-o situatie. Contractul pe perioada determinata expira pe data de 01.04.2016, contractul urmeaza sa fie prelungit pe ... (vezi toată discuția)