Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Faliment
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Faliment

Buna ziua,
in cazul unei societati care detine pe langa facturi neachitate si un aviz de ambalaje semnat si stampilat de o societate care a intrat in faliment, valoarea acestui aviz poate fi trecuta pe o factura si bagata la declaratia de creanta?
Daca nu, cum poate fi recuperata valoarea acestora.
Va multumesc,
Ioana
~ Conținut șters la cerere ~