avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 507 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Statusuri si... ghici ce?! Statusuri...
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Statusuri si... ghici ce?! Statusuri...

De multe ori am vrut sa aplaud un utilizator pentru statusul postat. Nu am avut posibilitatea.
Astazi, am sa aplaud statusul lui @cearls

"Ati mai vazut vreodata asa o prabusire?"- Anthony Quinn in "Zorba grecul", ultima replica


In ce fel interpretati statusul (repet, statusul, nu starea celui care a postat...desi....)

Va iubesc,

Corina
Mie imi place acest status.:) Este postat de @legally_aid.

Exista trei laturi ale unei situatii: partea mea, partea ta, si partea corecta
( Anonim)


Mie imi place statusul lui @Ares_3

Cand nu mai ai putere, inchide ochii si gandeste-te ca prietenii tai sunt energia




Si mie imi place statusul lui @Ares_3
=D>
:console:
@BOGDAN EUGEN are dreptate!

" Cum ne sunt gandurile asa ne este si viata"

Staretul Tadei de la Vitovnita:


[ link extern ]

Aplaud optimismul =D>

gi_jane2: "E doar un moment, nimic nu e nou, priveste in jur, va fi bine din nou."

Alte discuții în legătură

Despre emoticoane Magda Staicu Magda Staicu :yes:Buna seara Am observat ca oamenii folosesc emoticoane ,probabil , pentru a transmite starea prin care trec atunci cand scriu . Personal, detest acest ... (vezi toată discuția)
Oare noi mai suntem romani??? BOGDAN EUGEN BOGDAN EUGEN Stimatii moderatorii va rog respectos sa nu mai sterge-ti acest link :love2::love2::love2: va multumesc ... (vezi toată discuția)
Status dorians dorians Doar o intrebare pe care nu stiam unde s-o... adresez. Mi-a sters careva statusu`? (vezi toată discuția)