Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Negocierea CCM la nivel de unitate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Negocierea CCM la nivel de unitate

Buna ziua,am inteles ca e obligatorie negocierea ccm daca firma are peste 21 de angajati,cum e in cazul nostru.Problema este ca nu stiu pasii care trebuiesc facute pentru negocierea ccm la nivel de unitate.As vrea un model ceva,daca se poate ca efectiv nu stiu cum se procedeaza.Va multumesc anticipat
Va multumesc mult. O zi buna