avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 682 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... adresa oficiala cetatean strain
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

adresa oficiala cetatean strain

Ce conditii trebuie sa indeplineasca un cetatean strain UE pentru a avea adresa oficiala in Romania ( temporar sau permanent)?
Cel mai recent răspuns: gabriela_marc , utilizator 11:25, 19 Iunie 2012
Va multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Rezidenta in romania pentru cetatean irakian Nelly1980 Nelly1980 Buna Ziua Ma aflu in Iordania unde urmeaza sa ma casatoresc cu un cetatean Irakian cu rezidenta in Iordania, apoi intentionam sa venim in Bucuresti pentru a-i ... (vezi toată discuția)
Cetatean non ue ms_0109 ms_0109 Un cetatean turc vrea sa infiinteze o companie in Ro si sa obtina permis de sedere permanenta.Cum procedeaza;acte necesare pentru infiinarea companiei ,acte ... (vezi toată discuția)
Drept de munca si card de rezidenta chonkar chonkar Buna ziua, am citit multe dintre raspunsurile si intrebarile dvs pe net, am citit si legile de pe Oficiul de imigrari roman, dar nu m-am lamurit. Va rog daca ... (vezi toată discuția)