Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... adresa oficiala cetatean strain
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

adresa oficiala cetatean strain

Ce conditii trebuie sa indeplineasca un cetatean strain UE pentru a avea adresa oficiala in Romania ( temporar sau permanent)?
Va multumesc!