Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general care este articolul contabil ?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

care este articolul contabil ?

rugaminte, o societate a cumparat un autoturism de la o persoana fizica cu contract/vanz/cumparate,care este articolul contabil :2133.....? si achitarea 5311.....?, multumesc
2133 = 461
461 = 5311
multumesc inca odata , ai fost draguta si mai ajutat, daca consideri ca putem colabora, poate si eu iti pot fi de folos,aceasta este adresa mea :murgu_veronica@yahoo.com,astept acceptul