Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale refuz eliberare numar de inregistrare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

refuz eliberare numar de inregistrare

buna ziua, intrebarea mea este legata de existenta sau nu unei reglementari legale care sa oblige societatile comerciale sa primeasca solicitari carora sa le dea numere de inregistrare, ma lovesc de o problema in acest sens, exista un srl care refuza pur si simplu sa-mi dea numere de inregistrare pentru solicitarile pe care le-am dus personal
Nu exista o reglemntare speciala in acest sens, va sfatuiesc sa expediati solicitarile prin posta cu confirmare de primire.