Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cerere Info
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cerere Info

Buna ziua!
Va deranjez cu o intrebare, daca se poate. In cazul deschiderei unui proces, stiu ca actele de la dosar se depun in doua exemplare de fiecare. Intrebarea mea este: Exista posibilitatea sau cum as putea fi sigur ca la actele depuse de mine, nu se modifica/inlocuie/adauga/falsifica/sustrage nimic? Eventual cum pot mentine evidenta actelor depuse in cazul in care acestea "ar face picioare".
Va doresc o zi buna si va multumesc anticipat in cazul unui raspuns.
nr de dosar il aflti de pe portalul instanteor de judecata ca sa scutiti timp de mers la arhiva si sa verificati opisul scris al dosarelor intrate.
Buna ziua!
Am primit citatia si numarul de dosar.
O zi buna!