Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Aminare termen recurs
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Aminare termen recurs

Buna seara, am termen pe data de 4 septembrie 2012...in proces de partaj ajuns
la recurs....de 2 saptamini incerc sa dau de avocatul angajat si nu este de gasit...
intrebare...Pot amina recursul mai am timp...?
Va rog un raspuns urgent ....Va multumesc,
Multumesc pentru raspuns....este primul termen...am reusit sa contactez avocatul cu 12 ore inainte de termen...dar dupa ce am cerut in scris aminare termen...interesant ca si avocatul
dorea sa aminam intr-un fel termenul...ia mai aparut un proces la o instanta in alt judet chiar
in aceeasi data, sper sa nu fie probleme cu aminarea, o zi buna va doresc.