Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Examen admitere barou Bucuresti
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Examen admitere barou Bucuresti

Pentru dosar, daca nu sunt din bucuresti trebuie sa-mi scot cazier fiscal?Adeverinta de la psihiatru are timbru cea de la medicul de familie nu are....e bine asa?Multumesc
Nu este vorba de cazier fiscal ci de cazier judiciar si este obligatoriu. Acesta se obtine de la Politia de care apartineti cu domiciliul si trebuie sa fie eliberat cu cel mult 15 zile anterior datei de depunere a dosarului.