Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Plata
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Plata

Cu cat este normal sa platesti un avocat si cand ar trebui sa se efectueze plata?
Lilcrin, paradoxul ar fi ca peste toate cele ce vi s-au intamplat, speta sa fie una usoara, clara, solutionabila in prima instanta. Sunt insa curios sa stiu daca ati avut o discutie cu "avocatul" pe tema nerespectarii contractului de asistenta juridica si daca da, ce explicatii ati primit.
Nu, nu am avut, din pacate, am avut incredere in dansul pentru ca mi-a fost recomandat. Nu raspunde la telefon si cand merg la dansul la birou nu este de gasit...:(( Deci nu prea am ce face...#-o
:(
INaintati plangere la Barou. NUmai ca timpul trece si sa nu pierdeti termenele la instanta. Daca arde, TREBUIE sa faceti ceva Lilicrin!
martial law, utilizator