Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... gratierea unor pedepse
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

gratierea unor pedepse

am vazut la tv ca sa propus o lege ca anumitor persoane private de libertate li se va gratia pedeapsa...imi poate explica cineva ??? multumesc
stiti cumva sa mai auzit ceva de legea care sa propus cu gratierea pedepselor pana in 6 ani? multumesc!