Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... TAXA AUTO pe poluare a fost suspendatã în Parlament
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

TAXA AUTO pe poluare a fost suspendatã în Parlament

Am vazut titlul asta pe mai multe siteuri de stiri si am o intrebare:
Daca eu am o masina care nu e inscrisa pe Romania si ma duc acum sa o inscriu mai trebuie platita taxa de poluare?
Cand o promulga domnul președinte.
Deci? Cum e? se plateste in continuare taxa de poluare si apoi se poate recupera in instanta?
da, se plateste, nu s-a modificat nimic....